צמחי מרפא סינים ומערביים-
Chinese herbs and Western herbs

ברוריה סקלי רפואה סינית Tcm רפלקסולוגיה Nht- דולה 0547575190

עוסקת ברפואה משלימה משנת 1995

לצמחי מרפא סינים הסטוריה של 5000 שנה , הפורמולות הסיניות מזרזים תהליכי הבראה ומשתלבים בכל טיפול!התאמת פורמולה לחולה מצריכה ידע ונסיון רב. אני עוסקת ברפואה סינית למעלה מ 20 שנה!

יש לי טיפולים נוספים להציע לך

מותר לך להרגיש טוב!

הטיפולים לפי התו הסגול!!

צמחי מרפא סינים משתלבים בכל טיפול ומזרזים תהליך הבראה

את תורת רקיחת הצמחים  הסינים למדתי  לפני יותר מ 20 שנה  במכללת רידמן במסגרת לימודי רפואה סינית עם המרצה הסיני פרופסור  פנג שלימד אותנו  במתכונת תוכנית הלימודים  של אוניבסיטת טשאנגדו בסין. השילוב בין צמחי מרפא סינים לבין דיקור הוא שילוב המשלים אחד את השני.. ולכן אני מרבה להמליץ למטופלי על פורמולות המתאימות להם.

כמו כן למדתי צמחי מרפא מערביים במסגרת לימודי NHT במכללת רידמן, אני משלבת פעמים רבות פורמולות סיניות עם צמחי מרפא מערביים הנמצאים בזמינות גבוהה בחנויות הטבע. 

השימוש בצמחי מרפא סינים מתועד  בסין כבר אלפי שנים והוא  נחלק לשתי סוגים, 

א.פורמולות פטנט  מוכנות  שהרכבם קבוע  ואינו משתנה לעולם וזמינותם גבוהה בבתי מרקחת סינים.

ב. פורמולות  המותאמות אישית – את הרצפט אני קובעת  ומעבירה במייל הזמנה  מדויקת  לבית מרקחת  בישראל העוסק ברקיחת פורמולות מצמחים מערביים וסינים,בית המרקחת יוצר קשר עם המטופל ושולח לו את הפורמולה לפי בקשתו בקפסולות או באבקה או בהכנה כשרה. 

אני אישית מעדיפה לפעמים לשלב בין כמה פורמולות פטנט  בגלל זמינותם הגבוהה, אך במקרה של מחלות  כרוניות  אני מעדיפה פורמולה מותאמת שתילקח לאורך זמן. 

האבחון  המדויק חשוב מאוד ,  הוא נעשה במסורת הרפואה הסינית על ידי הקשבה לדופק, והסתכלות בלשון  בעיניים ומראה פנים וגוף המטופל , אני מוסיפה אבחון דרך כף הרגל, והתבוננות  בשלד, וכן על ידי תשאול מדויק של החולה על אורח חייו, והתייחסות לסימפטומים אותם יצרה המחלה . 

הסימפטומים יכולים להיות שונים מחולה לחולה גם אם  יש להם אותה מחלה שאובחנה  על ידי רופא.

 לכן רפואה סינית לא מטפלת במחלה כהגדרתה  ברפואה המודרנית  אלה בתופעות אותם חש המטופל  וזיהוי האיברים שנחלשו בעקבות המחלה.

הצמחים עצמם נחקרו רבות והם מסווגים  לפי  ההשפעה שלהם על המטופל , לדוגמא יש צמחים  מחזקים, מזרימי דם, משתנים ,  מקררים או מחממים, מרוקנים, ועוד. 

מנסיון אישי שלי ושל משפחתי אני ממליצה בחום על שימוש בצמחים סינים שהוכיחו את עצמם  במצבים רבים כמו  חום, שיעול על סוגיו השונים, בעיות עור שונות, חוסר אנרגיה,  לפריון, לבעיות מחזור, ומצבי רוח שונים.כמובן מומלץ להגיע למטפל עם נסיון מוכח בתחום.

וכמובן  הייעוץ הניתן אינו מחליף יעוץ רפואי ובכל מקרה צריך להתיעץ עם רופא.

ולמרבית הפלא  הפורמולות  מועילות גם להולכים על 4 ידידנו הכלבים  בשילוב דיקור ראה פוסט על ידידנו הכלבים.

לקבלת קופון הנחה לטיפול ראשון או להזמנת שובר מתנה בהנחה מלאו פרטים והקופון ישלח אלייך או שלחו הודעה.

להזמנת תור שלחו ווטסאפ

ברוריה סקלי רפואה סינית Tcm רפלקסולוגיה -דולה - תזונה 0547575190 קליניקה בתל אביב