כל טראומה חדשה או וותיקה שהגוף חווה תשפיע על המיקוד העשייה והנפש !

 

אם אתם אחרי תאונת ספורט, או כל חבלה, אחרי ניתוח עם חתך חיצוני או פנימי,    ומעניין אתכם לדעת  איך להקל על כאבים אחרי טראומות, צלקות ישנות וחדשות ולהרגיש את השינוי ברמת האנרגיה, העשייה והחיים ,

ההרצאה הזו היא בשבילכם!

הטיפול בטראומות פיזיות וצלקות   והשפעתן על הגוף והנפש

מדוע חשוב לי להעביר הדרכה זו?

מאחורי 25 שנות טיפול בקליניקה ברפואה סינית ובתחומים שונים של רפואה הוליסטית רב תחומית . בקליניקה  אני נתקלת בהרבה מטופלים שעברו ניתוחים  שהותירו צלקות על גופם, וכן  בכאלה  שעומדים לעבור  פרוצדורה ניתוחית, וכן בפציעות ספורט רבות ששינו את חיי המטופלים, עצם ההתייחסות  והטיפול  בטראומה שהגוף עבר  או בצלקת שנותרה פתרה בעיות בריאותיות  אישיות ונפשיות רבות. 

בהדרכה נלמד מה המחקרים אומרים על הסיבות להשפעה החזקה שיש לפציעה על ההתנהלות היומית המיקוד והעשייה וכן מה הטיפולים ומה שיטות הטיפול העצמי כמו כן ואספר על טכנולוגיות חדשות העוזרות בשיקום אחרי ניתוחים..

מה רפואה סינית אומרת על צלקות וטראומות

רפואה סינית מתיחסת לכל טראומה או צלקת , וכן ללידות קשות המשפיעות על האם והוולד לפעמים שנים רבות, כאל חסימות המפריעים לתפקוד היומי למיקוד לקשב ליכולת התכנון והיצירתיות.. 

האם זה הפיך? האם אפשר לשקם את מה שנהרס?

workshops andlectures

 בסדנה אספר מהיא אותה תבנית מוחית המושפעת  כל כך מטראומות,  וכיצד תנועות וטיפולים מכוונים יכולים לשפר את מה שנפגע, אספר על מחקרים מוכחים ופורצי דרך שהראו שינויים במוח בעקבות טיפול נכון בפגיעות בשלד. 

איך הטכנולוגיה המודרנית מזרזת החלמת ניתוחים וצלקות

אחשוף מהם הפיתוחים טכנולוגיים החדשים המזרזים החלמה של ניתוחים , שברים ועוד,  פיתוחים   אלו הנמצאים בסיום תהליך של ניסוי מוצלח מאוד בבני אדם .

קצת עלי..

אני מטפלת ברפואה סינית ושיטות טיפול הוליסטיות  מזה 25 שנה, למדתי  ולימדתי ברידמן רפואה סינית ורפלקסולוגיה, עבדתי בקופת חולים מכבי ובקופת חולים לאומית. 

אני מנהלת קליניקה פעילה ברמת אביב מטפלת ומלווה מטופלים בתהליכי ריפוי והחלמה  עם אינטגרציה ושילוב רפואה רגילה.. ועורכת  סדנאות והרצאות בתחום הבריאות.

על מה אדבר בהרצאה?

  • מה מחדשת הרפואה הסינית ורפואת הצמחים הסינית בנושא חבלות ? – סיפורי מקרה..
  • איך מיקום הניתוח או הצלקת משפיע על הבריאות  והמיקוד ? – סיפורי מקרה
  • למה הצלקת נראית רע אצל חלק מהמנותחים?  – סיפור מקרה
  • האם ניתוח ללא פתיחה חיצונית מחייב גם תשומת לב? -סיפור מקרה
  • באיזה טכניקות ניתן לשפר איזור חבול או צלקת?
  • מה לעשות כל יום  כתחזוקה? הדגמות
  • כיצד הרפואה והטכנולוגיה חברו יחד לזירוז החלמה מניתוחים שונים?