אמזון – ג'ל הקסמים לכאבי שרירים ומפרקים
אמזון פרי ג'ל לכאבים בשרירים ובמפרקים

אמזון – ג'ל הקסמים לכאבי שרירים ומפרקים

אמזון פרי ג'ל של אלכימיסט לטיפול בשרירים ומפרקים כואבים

פוסט זה נכתב עבור מטופלי  המחפשים קיצורי  דרך לטיפול מהיר בשרירים תפוסים במצבים אקוטים,  או בשעות ובימים בהם אין אפשרות להגיע לטיפול וכמובן בין סידרת הטיפולים עד לחזרה לפעילות רגילה.  

הקורונה חייבה אותנו להישאר בבית ,  הרבה ניצלו את הזמן הפנוי  הרב  לשיפור הכושר  הגופני שלהם.. וכך, ספורטאים חדשים  ללא כושר גופני לא השכילו  לבנות כושר בהדרגה .. והתנפלו על  המתקנים  הרבים ,האיצו במדריכי הכושר והתחילו לרוץ, כי טוב לרוץ…   ללא חימום  שרירים  לפני פעילות מאומצת.

והתוצאה  היתה  מטופלים שהגיעו לקליניקה עם פציעות ספורט, במקרה הטוב שרירים תפוסים  שאודגרו ללא בקרה .. וכשזה לא טופל בזמן התפתחה דלקת מכאיבה שמנעה  פעילות גופנית .

כשהשרירים תפוסים   מחשבים כל תנועה ונמנעים מלהשתמש בחלק הפגוע  ואם לא מטפלים בזה מיידית  חלקים אחרים בגוף סובלים משימוש יתר  לא תקין.

אני מחזיקה בקליניקה את הג'ל של אלכימיסט שנקרא אמזון ג'ל – הג'ל  לא מכתים, נספג בקלות והוא פשוט  משלים את הדיקור,  את כוסות הרוח, את  המוניפולציות בטווינה , ובשיטה היפנית  "סוטאי", הוא מחמם ושמשחרר שרירים תפוסים, גורם לזרימת דם לאזור הפגוע, הדם מביא עימו חומרים נוגדי דלקת ומשכחי כאב נוספים והכאב  פוחת.

אני מורחת את אמזון  פרי ג'ל  בחלק הגוף הפגוע והכואב.. עושה דיקור..  מקומי ובנקודות  נוספות משככי כאב,   ותוך כדי כך המטופל נושם לרווחה , הכאב פוחת.  

 ברגע כניסת  המטופל אני  מתבוננת  בגוף , באופן ההליכה   במנח המפרקים,  והתשאול מוסיף מידע, אך ההסתכלות על כפות הרגליים   מלמדת אותי המון , אם יש פלטפוס או הולפוס  או אצבעות כלואות או הליכה צידית או אחורית, כל מנח רגל לא תקין מביא עימו  כאבים ושחיקה באזור אחר של הגוף .

כמובן שיש לי ידע רב  בטיפול  בבעיות של כפות  רגליים  , בנוסף לרפואה סינית אני רפלקסולוגית משנת 1995.

אך אני לא מסתפקת בזה ,  אני ממליצה לרכוש את אמזון ג'ל  מחברת אלכימיסט המדהימה שרקחה את הקומבינציה המופלאה   ולהחזיק אותו בתיק הספורט, שימוש ברגע הפציעה מונע  התלקחות דלקת  ומשחרר מיידית  את השרירים הכואבים.

"הסוד הוא בנוסחה ייחודית וחדשנית  מבית אלכמיסט, שנרקחה בידי אנשי מקצוע בכירים: רוקחים, נטורופתים והרבליסטים קליניים, המשפרת את איכות חייהם של אלפי ילדים ומבוגרים, בארץ ובעולם.."

זה מה שאלכימיסט כותבים באתר שלהם, ואני יכולה לאשר זאת.

אני ממליצה להחזיק את אמזון  פרי ג'ל  בקופסת העזרה ראשונה בבית.

המוצר אינו מכיל סטרואידים , הוא מכיל את הצמח אונה דה גאטו הידוע  בטיפול בכאב ונוגד דלקת.

MSM  – גופרית אורגנית  לטיפול בדלקות  מפרקים וכאבי שרירים שבדרך כלל נלקחת  בקפסולות להפגת כאבים  אך כאן נעשה לה שימוש חיצוני יעיל מאוד לטיפול בדלקות בשרירים תפוסים מוזנחים, ופציעות ספורט וכל כאב במפרקים ושרירים.

וכן קמפור ומנטה.. הם שמנים  המזרימים דם  ומחממים את  איזור הפגיעה.

ניסיתי את המוצר גם על מטופלות עם דלקת מפרקים מכאיבה, ופיברומילגייה   ולהפתעתי היתה הקלה  זמנית אומנם  אך לאנשים הסובלים מכאבים ממושכים  כל הפוגה  מבורכת.

הטיפול בכאב במחלות  מפרקים כרוניות מצריך סידרת  טיפולי דיקור  וצמחי מרפא מותאמים בכדי לטפל בשורש הבעייה, פעמים בשילוב עם אוסטאופט  או פילאטיס שיקומי אך אם מתעוררים באמצע הלילה עם כאבים  ויש  למטופל את  אמזון פרי ג'ל   של אלכימיסט  החיים נראים אחרת.

הנה קישור לחנות של אלכימיסט.. למוצר עצמו..  

לקניית שוברי מתנה בהנחה

כתיבת תגובה